تبلیغات
خاکیــــــــــان افلاکـــــــــی - ا ز د و ا ج

خاکیــــــــــان افلاکـــــــــی
 
جانم فدای سید علی
با سلام خدمت همه شما بازدیدکنندگان بزرگوار :

پس از پشت سر گذاشتن 2 ماه شور و شعور حسینی و عزاداری برای سرور و سالارمان  امام حسین(ع) اینک این ماه فرصت بسیار خوبی برای ازدواج آقا پسر ها و دختر خانم های جوان کشور اسلامیمون است. برای همین تصمیم گرفتم توی این پست خاطره ای از همسرداری شهدای عزیز کشورمون ، در ادامه سخنی از پیامبر عظیم الشان اسلام در رابطه با ازدواج و در پایان هم سخنی از رهبری عزیز کشورمان درمورد زوج های جوان بنویسم!

اگه چند دقیقه از وقتتونم برای خووندن این پست بزارید خالی از لط
ف نیست:

هرکسی حاضره پس بسم ا...


جدا کننده متن, جدا کننده متن جدید, جدا کننده متن زیبا, انواع جدا کننده متن, عکس جدا کننده متن

بر روی نامه ای از ته دل ... در زیر کلیک بفرمائید.

 ما را از نظرات خوب خودتان بی بهره نگذارید. منتظرم

نامه ای از ته دل...

خاطره ای از شهید والامقام : 
حاج علی اکبر رحمانیان

علی اکبر که مدتها بود به همسرش سر نزده بود, در نامه ای به همسرش چنین نوشت:

" خدمت همسر مهربان و خوب خودم, پس از عرض سلام, قصد کردم نامه ای بنویسم و آن چیزی که همیشه در دلم بوده و نمی توانستم بیان کنم را بر روی کاغذ بیاورم. من همیشه در زندگی ام از خداوند متعال می خواستم که زنی به عنوان شریک زندگی برایم مقدر کند که همدم, همراز و شریک غم و خوش حالی ام باشد. این آرزوی من بود که همسرم پاکدامن, نجیب و فهمیده باشد. در آسمان دنبال چنین فرشته ای می گشتم که خداوند بر روی زمین به من عنایت فرمود و باید شکر الهی به جا آورده شود.
خداوند شما را به عنوان همسری مهربان و دارای خصوصیت های واقعی زن مسلمان برای من, و مادری مهربان برای تربیت فرزندانم نگه دارد.


جدا کننده متن, جدا کننده متن جدید, جدا کننده متن زیبا, انواع جدا کننده متن, عکس جدا کننده متن

پیامبر عظیم الشان اسلام در رابطه با ازدواج فرمودند:

هرکس با زنی به جهت ثروتش ازدواج کند، خداوند او را به همان واگذار می نماید، و هرکس با زنی به جهت زیبایی و جمالش ازدواج کند  خوشی نخواهد دید و کسی که با زنی به جهت دین و ایمانش ازدواج نماید، خداوند خواسته های او را تامین می گرداند.
جدا کننده متن, جدا کننده متن جدید, جدا کننده متن زیبا, انواع جدا کننده متن, عکس جدا کننده متن

پیام رهبری عزیز کشورمان برای زوج های جوان:

"همسری شما جوانان عزیز که پیوند دل ها و جسم ها و سر نوشت هاست . توصیه می کنم به همسران خود مهر بورزید . به آنان وفادار باشید و خویشتن را در سرنوشت یکدیگر شریک بدانید .


  


از گره افتادن در زندگی مشترک بر حذر باشید و گره های کوچک وبی اهمیت را نادیده بگیرید . خداوند به شما خوشبختی وشادابی واعتلاء روحی عطا فرماید و کانون زندگی تان را با فرزندانی تندرست و صالح گرمی و روشنی ببخشد."


امیدوارم مفید واقع شده باشه.

التماس دعا

طبقه بندی: دل نوشتــــــــ، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 14 دی 1392 توسط ش. مثل شهیـــــــد