تبلیغات
خاکیــــــــــان افلاکـــــــــی - خنجری که حنجر علی ما را برید...

خاکیــــــــــان افلاکـــــــــی
 
جانم فدای سید علی
پیکر شهید ناهی از منکر تشییع می‌شود

طلبه ناهی از منکر درگذشت/ تشییع از نارمک؛ تدفین در قطعه شهدا

پیکر شهید ناهی از منکر حجت الاسلام علی خلیلی سه‌شنبه 5 فروردین تشییع می‌شود.

به گزارش فرهنگ نیوز ، مراسم تشییع پیکر مطهر علی خلیلی طلبه ناهی از منکر با حضور آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت شهر تهران روز سه شنبه 5 فروردین ساعت 11 از مقابل مسجد النبی(ص) نارمک تشییع می شود و سپس در قطعه شهدای بهشت زهرا(س) به خاک سپرده می‌شود.

+ گزارش تصویری/عیادت آیت الله حائری از علی خلیلی

+ خنجری که حنجر علی ما را برید

25 تیر ماه سال 1390 حادثه‌ای دردناک در یکی از محلات شرق تهران رقم خورد.

در این حادثه جوان 19 ساله‌ای به نام علی خلیلی در حین بازگشت از هیئت در حالی که همراه چند نفر از شاگردان یک مدرسه بود به واسطه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

خلیلی توسط یک نفر از افراد شرور منطقه از ناحیه گردن و قسمت شاهرگ دچار جراحت شد و بیش از 15 دقیقه در خون خود می‌غلتید.در این حادثه تعدادی از مراکز اورژانس بیمارستانی از پذیرش علی خلیلی امتناع کردند تا اینکه یکی از بیمارستان‌های خصوصی در ازای واریز مبلغ 6 میلیون تومان حاضر به پذیرش وی شد.

سرانجام علی خلیلی که به دلیل شدت خونریزی به حالت اغما رفته بود بستری شد اما پزشکان امید زیادی به مداوای وی نداشتند.

علی خلیلی پس از مرخص شدن از بیمارستان در منزل بستری شد اما هر از گاهی به دلیل مشکلات ناشی از حادثه رخ داده به بیمارستان منتقل شده و بستری می شد.

وی بهمن ماه امسال نیز مجدداً در بیمارستان بستری شد و پس از یک ماه به خانه منتقل شد اما سرانجام امروز عصر و در بیمارستان بعثت دعوت حق را لبیک گفته و جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیدار اباعبدالله الحسین و یارانش شتافت.

========================================
بــه کجـــــــــــا چنین شتــــابـــــــــــــــــان؟

چه کسانی میخواهند جواب خون پاک این شهید بزرگوار رو بدن چرا ما باید به جایی رسیده باشیم که خون پاک جوانانمون بی حق و بیگناه ریخته بشه و هیچکس جوابگو نباشه چرا باید در کشور ایران اسلامی اینگونه بی عدالتی باشه مگر این طلبه جوان و عزیز کشورمون چه چیز خلافی گفته بود که به این روز نشوندنش اصلا آدم شرم میکنه این صحنه ی دلخراش از ضرب و شتم این جوان پاک و بی گناه رو میبینه ... اون بزرگوار راه ارباب بی کفنش رو ادامه داد و به یار رسید ولی بَدا به حال ما، وای بر ما
ما به جایی رسیدیم که امروزه دیگه هیچکس حق نداره به یکسری افراد حرفی بزنه... چرا ما باید راه امام حسین(ع) رو فراموش کنیم ... به کجا داریم میریم؟؟؟


طبقه بندی: با همرزمان شهید، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 4 فروردین 1393 توسط ش. مثل شهیـــــــد